Brązowe odznaki dla MDP Milówka!

W dniu 24.11.2018r. drużyna Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Milówce została poddana egzaminowi na  brązową odznakę MDP. Zakresem egzaminu była szeroka wiedza o gaśnicach, pierwszej pomocy, przyrządów do podawania wody i piany oraz znaków bezpieczeństwa, tor przeszkód i musztra. Nasi najmłodsi strażacy równie dobrze jak starsza grupa naszej drużyny bez problemu poradzili sobie z napotkanymi „wyzwaniami” z zakresu pożarnictwa. Z radością i entuzjazmem cała drużyna ukończyła kurs z wymarzoną odznaką MDP.

Gorąco dziękujemy opiekunowi naszego MDP Panu Mirosławowi Żyrkowi , prezesowi naszej jednostki Marcinowi Żyrkowi oraz Aleksandrze Żyrek za przygotowanie i motywacje do pracy, Panu Markowi Tetłakowi za pomoc przy ćwiczeniach oraz wszystkim osobą, które przyczyniły się do zrealizowania materiału na kurs i dzielnie nas w tym wspierały. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY – członkowie MDP Milówka.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!