IV Powiatowe Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W dniu dzisiejszym tj. 02.03.2019r. odbyły się IV Powiatowe Halowe Zawody  Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Międzybrodziu Żywieckim.  W całej imprezie na liście znalazło się aż 17 drużyn a całe zawody liczyły aż 102 zawodników. Wszyscy brali udział w kategorii drużynowej oraz indywidualnej dziewcząt i chłopców.

Po ogłoszeniu wyników nasza młodzieżowa ekipa znalazła się na 6 miejscu w kategorii drużynowej natomiast w kategorii indywidualnej dziewcząt również znalazła się jedna z NASZYCH, jest to Kinga Michalska , która zajęła miejsce. Gorąco gratulujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszych zawodów!

,,W dniu dzisiejszym chcemy podziękować Panu Mirosławowi Żyrkowi i jego córce Aleksandrze Żyrek za motywację do pracy, chęć poświęcenia nam swojego czasu oraz za wszelkie dobre słowo jakim nas zawsze obdarzają. Dziękujemy również Panu Markowi Tetłakowi, który wielokrotnie udostępnia nam tor do ćwiczeń. WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSZELKIE WSPARCIE!” 

      Członkowie MDP MILÓWKA 🙂 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW I CORAZ LEPSZYCH WYNIKÓW!