Kolizja samochodu osobowego z ciężarowym na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej z Mostową

W dniu wczorajszym ( tj. 16.11.2018r.) około godziny 14:20 dyżurny SK KP PSP w Żywcu odebrał zgłoszenie o zderzeniu się samochodu osobowego z ciężarowym na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej z Mostową.


Na miejsce zdarzenia udaliśmy się samochodami SLRt i GBA. Po dotarciu nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy poszkodowanemu kierowcy, odłączeniu akumulatorów i zneutralizowaniu płynów eksploatacyjnych.

Na miejsce zdarzenia również przyjechała sekcja techniczna z JRG Żywiec, Policja i ZRM, któremu przekazaliśmy poszkodowanego i został on zabrany na badania do szpitala w Żywcu. Po ponad godzinie rozbite samochody zostały ściągnięte z drogi na parking a wszystkie zastępy wróciły do jednostek.

Siły i środki:

  • OSP Milówka GBA i SLRt,
  • JRG Żywiec GBA i SRt,
  • ZRM,
  • Policja,