Podsumowanie Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych w Milówce

W minioną niedzielę (tj.  24.09.2017r.) o godzinie 15:00 na boisku sportowym LKS odbyły się tegoroczne Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z gminy Milówka.  Organizatorem tych zmagań był wójt Gminy Milówka Robert Piętka wraz z Zarządem Gminnym OSP w Milówce.

W zawodach łącznie wzięło 7 drużyn z jednostek: OSP Milówka, OSP Nieledwia, OSP Laliki, OSP Szare i OSP Kamesznica. Zawody zostały przeprowadzone w 3 kategoriach: Grupa A – mężczyźni, Gruba B- kobiety i Grupa C- młodzieżowe drużyny pożarnicze.

Po trzech godzinnych zmaganiach strażaków, wyniki ułożyły się następująco:

Grupa A

  1. OSP Nieledwia,
  2. OSP Milówka,
  3. OSP Kameszncia,

Grupa B

  1. OSP Nieledwia,

Grupa C

  1. OSP Nieledwia,
  2. OSP Kamesznica,
  3. OSP Szare,

Zwycięskie drużyny ( A i B) już w te sobotę będą reprezentować naszą gminę na Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbędą na stadionie sportowym w Węgierskiej Górce o godzinie 9:00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania drużynom!