Pożar warsztatu na ul. Grunwaldzkiej [NAGRANIE Z DRONA]

Dnia 02.03.2017r. około godziny 20:30, do SK KP PSP w Żywcu wpłynęło zgłoszenie o pożarze warsztatu samochodowego w Milówce na ul. Grunwaldzkiej. Dyżurny po otrzymaniu owej informacji zadysponował na miejsce OSP gminy Milówka i dwa zastępy z JRG Żywiec.

Po dotarciu na miejsce akcji pierwszego zastępu działania przybyłych strażaków polegały na, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wprowadzeniu linii gaśniczej do palącego się pomieszczenia. Druhowie ubrani w aparaty ODO przeszukali i oddymili warsztat.

Co najważniejsze nie było osób poszkodowanych, a jedynymi stratami były straty materialne. Po około godzinie akcji, zastępy wróciły do jednostek.

Siły i środki:

   • OSP Milówka GBA & GCBA,
   • JRG Żywiec GBA & GCBA,
   • OSP Nieledwia GBA,
   • OSP Kamesznica GBA,
   • OSP Laliki GBA,
   • OSP Szare GBA & SLRr.

 • Nagranie akcji przez drona z portalu AreoMilówka