Wypadek motocykla na ul. Dworcowej

13.09.2017r kilka minut po godzinie 6:00, dyżurny SK KP PSP w Żywcu przyjął zgłoszenie o wypadku motocykla w Milówce na ul. Dworcowej. Po dotarciu na miejsce pierwszego zastępu, poszkodowanej była już udzielana pierwsza pomoc przez załogę ZRM. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pomocy załodze ZRM. Ja wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych 17-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego kierując motocyklem uderzyła w krawężnik a następnie w przydrożną latarnie. Dziewczyna z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Bielsku-Białej. Kierująca była trzeźwa lecz nie posiadała uprawnień do kierowania tego typu pojazdem.

Siły i środki:

  • ZRM,
  • OSP Milówka SLRt,
  • JRG Żywiec GBA
  • Policja

Pomoc merytoryczna: asp. sztab. Mirosława Piątek