Zderzenie drogowe na ul. Jana Kazimierza

W dniu dzisiejszym (29.05.2017r) kilka minut przed godziną 16-stą dyżurny SK KP PSP w Żywcu odebrał zgłoszenie o wypadku samochodowym w Milówce na ul. Jana Kazimierza.

Na miejsce zdarzenia udaliśmy się zastępem technicznym tj. Ford SLRt 709[S]38. Działania przybyłych strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanym, które następnie zostały przetransportowane przez ZRM do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca samochodem marki Peugeot, mieszkanka naszego powiatu, nie zachowała należytych środków ostrożności i najechała na tył poprzedzającego ją Fiata Seicento, którego kierująca zamierzała wykonać manewr skrętu w lewo.

Siły i środki:

  • OSP Milówka 709[S]38,
  • JRG Żywiec 701[S]25,
  • 2x ZRM,
  • Policja

Pomoc merytoryczna: asp. sztab. Mirosława Piątek